Fotode PRINTIMINE

Failid kaovad, fotod jäävad. Prindime Sinu fotod paberile, sest vaid nii säilivad parimad mälestused alatiseks!
Telli trükid siit
Kvaliteetne fotode printimine

Fotode printimine on lihtne - edasta meile digitaalsed failid sobiliku pilveteenuse kaudu (vajadusel loome sinule isikliku lingi piltide laadimiseks), meie korrigeerime ja prindime failid ning saadame Sulle kvaliteetsed pildid pakiautomaadi vahendusel või saate neile järele tulla aadressile Järvevana tee 3, Tallinnas.

Kunagi oli aeg, mil hiiglaslikud fotoprindimasinad võtsid enda alla arvestatava osa fotopoodidest. Sellised kohmakad seadmed töötavad mõnes paigus edukalt veel tänase päevani, kuid kahjuks on nende kvaliteet kõikuv ja küllap olete ise märganud tugevate toonimoonutustega väikeseid või tuhmunud fotosid oma sahtlis või albumis.

Õnneks on olukord muutunud, nüüd saab printida oma albumipilte hoopis parema tehnoloogia abil. Selleks tehnikaimeks on kuivlabor. Oma vesilahuseliste pigmenttintidega suudab see masin paberile talletada loomutruude värvidega kõik ilusad hetked, mis näevad välja säravad ka aastakümnete pärast.

Meie oma prindistuudios otsisime välja kuivlaborite hulgast omakorda kõige kvaliteetsemad seadmed, mille leidsime Epsoni tootevalikust. UltraChrome tinditehnoloogia abil on võimalik saavutada elav ja erk tulemus. Tumedad alad on tõepoolest tumedad, värviüleminekud sujuvad ning kontuurid teravad. Luster- või läikivale fotopaberile printides jääb fotole ilus ühtlane läige.

Ka paberid on meil hoolega valitud. Kvaliteedis me järeleandmisi ei tee, seetõttu prindib meie juures ka kümneid igapäevaselt leiba teenivaid fotograafe. Tavaliselt see, kes on tulnud, on ka jäänud 🙂

Pro Pearl 300 annab just selle puuduva lisatunde ja kvaliteedi, mis madala grammkaaluga fotopaberil puudu jääb. Õrnalt struktuurne paberipind pakub lisaks esteetikale üle keskmise paremat mehaanilist vastupidavust. Seetõttu sobib see paber nõudlikule tellijale. Seda paberit kasutavad enamik meilt pilte tellivad fotograafid. Väikeseformaadiline trükitud foto jäävad ekstratugeval paberil soliidsem, ilusam ja vastupidavam.

Matt 230 on sügavmati pinnaga premium-klassi mattpaber. Erakordselt kõrgete kolorimeetriliste näitajatega, grammkaalus 230gsm². Silmapaistvalt hea hinna - kvaliteedi suhe. Tuhmumiskindel. Samuti paljude fotograafide lemmik.

Aquarella art 210 on struktuurse pinnaga matt täispuuvillapaber. Vaatamata väikesele grammkaalule jätab see mahuline paber tugeva postkaardiliku mulje. Väga heade kolomeetriliste omadustega fotopaber leiab kasutust projektides, mis peavad jätma kalli ning õrna lõpptulemuse. Ka see paber on paljude fotograafide lemmik.

Series 230 Lustre fotopaber kujutab endast poolmati trükipinnaga fotopaberit. Kvaliteetne ja pärlja pinnaga paber võimaldab printida eeskujulikke perefotosid. Mikropoorne prindikiht eeldab printerilt maksimaalset trükiresolutsiooni. Paber kannab välja ka jõulise kontrasti ning on tuhmumiskindel.

 

Väljaprindi näidis

Hinnad


 ProPearl 265
lusterpaber
ProGlossy 265
läikiv paber
ProPearl 300
premium-lusterpaber
Metallic 255
metalse läikega paber
Matt 230
mattpaber
Aquarella Art Matt 210
puuvillapaber
A6 ehk 10x15cm0,29€0,29€0.35€0.70€0.24€0.70€
A5 ehk 15x21cm0.59€0.59€0.70€1.44€0.54€1.44€
A4 ehk 21x30cm1.44€1.44€1.68€2.88€1.2€2.4€
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu. Hind ühe foto kohta.

Võta ühendust

Kristian +372 50 20 294


info@artsmart.ee

Järvevana tee 3, Tallinn, Eesti

  Nimi (nõutav)

  E-post (nõutav)

  Telefoninumber (nõutav)

  Fotode link (nõutav)

  Fotode mõõt (nõutav)
  10x15cm / A615x21cm / A521x30cm / A4

  Paberi tüüp (nõutav)

  Valged servad? (nõutav)
  JahEi

  Teade - ära unusta fotode kogust täpsustada (nõutav)

  Kuhu automaati fotod saadame? Või soovid järele tulla? (nõutav)